Kontakt oss angående tannbehandling

Dersom du trenger en akutt tannlegetime, ønsker å bestille time, endre tidspunkt på din time eller avbestille din time, må du ta kontakt med klinikken direkte.

Oslo:

Byporten Oslo – byporten@odontia.no / 22 34 82 00
Stovner – stovner@odontia.no / 22 78 96 00
Ullevål – ullevaal@odontia.no / 21 08 04 44

Østlandet:

Asker – asker@odontia.no / 66 77 11 99
Sandvika – sandvika@odontia.no / 67 55 07 00
Sandefjord – post@sandefjordtannhelse.no / 33 44 60 30
Larvik – torggarden@odontia.no / 33 18 44 24
Tønsberg – kaldnes@kaldnestannhelse.com / 33 38 08 88

Varna Tannlegesenter – post@varna‑tannlegesenter.nhn.no /69 26 49 00
Askim – askim@odontia.no / 69 88 33 00
Vestby Tannregulering – vestby@odontia.no / 67 56 11 11
Sarpsborg Tannregulering – sarpsborg@odontia.no / 69 15 50 00

Hønefoss – honefoss@odontia.no / 32 12 10 39
Hov – post@hov‑tannlegekontor.nhn.no / 61 12 95 00

Kongsvinger Tannregulering – kongsvinger@odontia.no / 62 00 41 00
Lillehammer Lilletorget – lillehammer@odontia.no / 61 25 27 63
Lillehammer Tannhelse – post@lillehammertannhelse.no / 61 25 06 64
Fåvang –  favang@lillehammertannhelse.no / 61 28 29 60
Brumunddal – brumunddal@odontia.no / 62 34 05 26

Vestlandet

Molde – molde@odontia.no / 71 25 52 01

Nord-Norge

Tromsø ABA – tromso@odontia.no /94 89 40 00
Tromsø Byporten – byporten‑tromso@odontia.no / 77 67 31 00
Sortland – sortland@odontia.no / 76 12 22 35
Stokmarknes – stokmarknes@odontia.no / 76 15 12 52